Hakkımızda

Hakkımızda

DentaCenter ağız ve diş Sağlığı klinikleri 1990 yılında şubeleşmenin nabzının attığı noktada kurulmuş bir markadır. DentaCenter ağız ve diş sağlığı klinikleri Ankara ve İstanbul’da bulunan 15 kliniğiyle hizmet vermektedir. Kurumumuz; hasta memnuniyetini, hijyeni ve hastalarına gösterdiği ilgiyi kurulduğu günden itibaren temel amaç edinmiştir. Kurumsallaşmış yapısıyla hizmet veren DentaCenter, ilkelerine bağlı kalarak daima yenilikçiliği ve modern yapıyı benimsemiştir. Kurum olarak her zaman yapılmış tedavilerin arkasında olup, gizlenmiş gülümsemeleri tekrar ortaya çıkarabilmek için 1990’den beri tutkuyla sizlere hizmet etmektedir.

DentaCenter olarak, 1990 yılında Ankara Ulucanlar Caddesi’nde açtığımız ilk kliniğimizle hizmet vermeye başladık.İlerleyen yıllarda kurumsallaşma sürecinde Kidscenter adıyla ile 0-12 yaş çocuklara özel diş tedavisi hizmeti, Orthocenter adıyla da özel ortodonti hizmetimiz çalışmaya başladı.

DentaCenter’da geleneksel diş hekimliğinin yanında sektöre yön veren dijital diş hekimliği ile hastaların her birine özel bir tedavi yürütmektedir.Ankara ve İstanbul’da bulunan dijital diş hekimliği laboratuvarı ile dijitalleşme hız kazanmıştır.

Bugün ise 200’den fazla personeli ile hastalarına üstün hizmet sunan ve uluslararası platformlarda yer almayı hedefleyen bir kurum haline geldik. Kurumsallaşmaya inanan DentaCenter olarak; amaç ve hedeflerimizi hastalarımıza en iyi hizmeti verebilmek için ilk günkü istek ile çalışmaya devam ediyoruz.

Ankara’da bulunan 3 laboratuvarı ve İstanbul’daki 1 laboratuvarı ile birlikte faaliyette bulunan kurumumuz, kuruluş ilkelerine bağlı kalarak yenilikçiliği, vicdani etiği ve modern bir yapıyı benimsemiş olup 1990’den bu yana sizleri ağırlamaktan gurur duymaktadır.

Misyonumuz

Kurum, modern diş hekimliğinin teşhis ve tedavi yöntemlerinde yer alan olanakları kullanarak, hasta memnuniyetini hedef edinmiştir. Dentacenter bunun yanında hasta haklarını göz ardı etmeden dinamik ve güler yüzlü kadrosu ile hastlarına en kaliteli ağız ve diş sağlığı hizmetini vermeyi gaye edinmiştir.

Vizyonumuz

DentaCenter; kurum olarak hastalarının ağız ve diş sağlığı bilincinin gelişmesine ve bu bilincin korunması için tanı ve hasta tedavi hizmetlerini sunmayı kendine hedef edinmiş bir kuruluştur. Kurumumuz; bireysel tedavi yaklaşımını esas alarak çağdaş bilgi, beceri ve teknoloji ile birlikte tedavilerini gerçekleştirmektedir.

Değerlerimiz;

DentaCenter uluslararası standartlarda hizmet veren; bilimsel,vicdani ve etik değerlerden asla ödün vermeden ulusal ve uluslararası düzeyde hasta memnuniyetini sağlayan bir klinik grubu olma fikrini kuruluşunun merkezine koymuştur.

Hasta memnuniyeti

Tedaviyi hasta ile planlıyor, hastların isteklerine cevap veren tedaviler uyguluyoruz.

Kişiye özel tedavi

Hastalık değil hasta vardır prensibini benimseyerek her hastaya bireysel tedavi planları oluşturuyoruz.

Hasta hakları

Hasta haklarına önem veriyor, hastalarımızın mutlu olabilmesi için canla başla çalışıyoruz.

Dinamik ve tecrübeli kadro

Güler yüzlü, yardımsever ve deneyimli hekim ve personelimizle sizden sadece bir telefon uzaktayız.

Kalite

En yeni teknoloji ve malzemeler kullanıyor, hastalarımıza değer veriyoruz.

Modern

Sektöre yön veren yenilikleri takip ediyor ve hayata geçiriyoruz.

Sayılarla DentaCenter

0+

Yıllık Tecrübe

0%

Klinik

0

Laboratuvar

0

1 Yılda Uygulanan İmplant

Açık Pozisyonlar

Eğer sen de ekip çalışmanın gücüne inanıyorsan DentaCenter’da sen de olmalısın..
Yerin hazır, seni bekliyoruz…

Endodontist

Full Time
Hemen Ara
Online Randevu
WhatsApp
7/24 Acil Destek Hattı