Güneşevler Diş Kliniği

1990 yılında kurulan ,uluslararası standartlarda hizmet veren, kurulduğu ilk günden beri hasta memnuniyetini gözeten Dentacenter ağız ve diş sağlığı polikliniklerinin Ankara Güneşevler Diş Kliniği şubesinde implant tedavisi ve zirkonyum diş tedavisi başta olmak üzere lamina tedavisi; ağız, diş ve çene cerrahisi, estetik diş hekimliği, dijital diş hekimliği, diş beyazlatma, çocuk diş hekimliği, ortodonti, endodonti, periodontoji ve diş protezi gibi alanlarda siz değerli hastalarımıza tedavi hizmeti sunmaktayız.

Dentacenter Güneşevler Kliniğimize;

439-440-446-486-492-493-494 numaralı ego otobüsleriyle Kızılay’dan binip Güneşevler köprü durağı’nda indiğiniz zaman kliniğimiz 5dk yürüme mesafesindedir.

Kızılay’dan 185-450 numaralı özel halk otobüslerine binip Güneşevler merkez camii durağında indiğinizde kliniğimiz durağın tam önünde bulunmaktadır.

Dolmuş ile ulaşım sağlayacak hastalarımız Ulus-Bentderesinden Vega AVM’ye giden herhangi bir dolmuşa binip Güneşevler köprü durağı’nda indikleri zaman 5dk yürüyüp kliniğimize ulaşım sağlayabilirler.

Doktorunuza Sorun

Aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
Fill out this field
Röntgen Yükle
Fill out this field
messages
Fill out this field

Çağrı Merkezimiz

Herhangi bir tıbbi sorunuz için lütfen yardımsever personelimizle iletişime geçmekten çekinmeyin

Hemen Ara
Online Randevu
WhatsApp
7/24 Acil Destek Hattı