Maltepe Diş Kliniği

1990 yılında kurulan, uluslararası standartlarda hizmet veren, kurulduğu ilk günden beri hasta memnuniyetini gözeten Dentacenter ağız ve diş sağlığı polikliniklerinin İstanbul Maltepe şubesinde implant tedavisi ve zirkonyum diş tedavisi başta olmak üzere lamina tedavisi; ağız, diş ve çene cerrahisi, estetik diş hekimliği, dijital diş hekimliği, diş beyazlatma, çocuk diş hekimliği, ortodonti, endodonti, periodontoji ve diş protezi gibi alanlarda siz değerli hastalarımıza tedavi hizmeti sunmaktayız.

Kadıköy üzerinden gelecek olan hastalarımız için Göztepe Eğitim araştırma hastanesi durağından C50 (beyaz başlıklı) minibüs kullanılarak öğrenci yurdu durağında inip kliniğimize ulaşılabilir bu yolculuk 50 dakika sürecektir.

Kadıköy’den Göztepe Eğitim araştırma hastanesi durağından 19F hatlı otobüse binip kozyatağı metro istasyonunda inip M4 metro hattı üzerinden gülsuyu durağına gelip 10 dakika yürüme mesafesi ile toplamda 50 dakika sürede kliniğimize ulaşılabilir.

Üsküdar üzerinden gelecek hastalar için Marmaray kullanılabilir.Cevizli Marmaray durağında inip 10 dakika yürüme mesafesinden sonra kliniğimize gelebilir.Toplamda 55 dakika içerisinde kliniğimize ulaşılabilir.
Tuzla tarafından gelecek olan hastalarımız için Marmaray kullanımı en hızlı kullanım olacaktır.Tuzladan 45 dakika Kaynarcadan ise 35 dakika sürecektir.

Pendik ten 30 dakika, Kartaldan 20 dakika içerisinde Marmaray üzerinden kliniğimize ulaşabilirsiniz
Gebze Kocaeli tarafından gelmek için Marmaray en hızlı en kolay yol olacaktır,kliniğimize toplamda 1 saat 15 dakika içerisinde ulaşabilirsiniz

Kurtköy’den kliniğimize gelecek hastalarımız için E10 otobüs hattı ile Pendik metro istasyonuna gelip oradan da gülsuyu metro istasyonuna kadar inip ,10 dakika yürüme mesafesiyle toplamda 1 saat 30 dakika içerisinde kliniğimize ulaşılabilir.

Avrupa yakasından sahil kısmında yaşayan hastalarımız için Marmaray en iyi tercih olacaktır, cevizli Marmaray durağına kliniğimiz 10 dakika yürüme mesafesindedir.

Maltepe Diş Kliniği

Denta Center Maltepe

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Etiam aliquam massa quis mauris sollicitudin commodo venenatis ligula commodo. Sed blandit convallis dignissim. Pellentesque pharetra velit eu velit elementum et convallis erat vulputate. Sed in nulla ut elit mollis posuere. Praesent a felis accumsan neque interdum molestie ut id massa.

Integer dignissim lorem vel venenatis euismod. Donec sit amet purus et quam dapibus convallis sed quis diam. Pellentesque auctor enim vitae lacus rutrum facilisis. Aliquam dignissim augue a molestie pharetra. Vivamus bibendum ex diam, tempor rhoncus libero imperdiet ac.

Doktorunuza Sorun

Aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
Fill out this field
Röntgen Yükle
Fill out this field
messages
Fill out this field

Çağrı Merkezimiz

Herhangi bir tıbbi sorunuz için lütfen yardımsever personelimizle iletişime geçmekten çekinmeyin

Hemen Ara
Online Randevu
WhatsApp
7/24 Acil Destek Hattı